iSort s.r.o.

Jsme mladá, dynamická a ryze česká firma, která se zabývá tříděním a opravami komponentů tedy službami typu sorting & rework, převážně v automobilovém průmyslu.

Jsme certifikování dle ISO 9001:2015 certifikační společností ACM Czech, s.r.o., která je regionálním zastoupením britského certifikačního orgánu ACM Ltd. Té uděluje akreditaci agentura UKAS (United Kingdom Accreditation Service).

Jsme orientováni na dobrý výsledek práce a spokojeného zákazníka. Jsme si velmi dobře vědomi, že toho lze dosáhnout jen díky dobrým a spokojeným zaměstnancům.

Vy, kteří hledáte spolehlivého partnera o kterého se můžete opřít v težkých fázích Vašich projektů, jste na správném místě. My uděláme všechno proto, abychom Vám pomohli.
KONTAKTUJTE NÁS

IS - Inteligentní Servis

Hlavní sklad o rozloze 1200m2 a kapacitou 1000 paletových míst máme v Rakovníku. Tam zpracováváme zakázky pro výrobce z Evropy, Asie i Ameriky. Sklad je plně vybaven k plnění požadavků našich zákazníků

Komponenty, které prošly naší kontrolou či opravami najdete například ve vozech BMW, Mercedes-Benz, VW, Volvo, Ford, Toyota, Škoda, Kia či Peugeot a Renault. 

Naši zákazníci jsou s námi spokojeni zejména proto, že si uvědomujeme a ctíme hodnotu dílů, které oni vyrábí. Podle toho se také chováme. 

Naši inženýři kvality pomáhají našim zákazníkům řešit problémy přímo u nich ve výrobě nebo u jejich zákazníků. Působíme v rámci ČR, SR a krátkodobě i v dalších zemích střední Evropy.